Roadshow k elektronické evidenci tržeb dorazila do Olomouce

24.05.2016

V rámci poskytování aktuálních informací k elektronické evidenci tržeb se 20. května 2016 uskutečnila Roadshow k elektronické evidenci tržeb v prostorách Finančního úřadu pro Olomoucký kraj.

Roadshow proběhla za účasti paní JUDr. Aleny Schillerové, Ph.D., náměstkyně ministra financí ČR, Ing. Lukáše Kozáka, poradce náměstkyně ministra financí ČR, Ing. Jiřího Fojtíka, ředitele Sekce metodiky a výkonu daní Generálního finančního ředitelství a Ing. Petry Petlachové, tiskové mluvčí Generálního finančního ředitelství a pracovníků Finančního úřadu pro Olomoucký kraj. Této akce se zúčastnili podnikatelé, zástupci účetních kanceláří a Celního úřadu pro Olomoucký kraj.

Prezentace zahrnovala informace o projektu elektronické evidence tržeb, jako například harmonogram spuštění jednotlivých fází, co je třeba udělat pro evidování tržeb, jaké slevy je možno uplatnit nebo kde je možné získat potřebné informace. Po prezentaci následovala diskuze, kde přednášející zodpovídali zvídavé dotazy a připomínky od účastníků.

Fotografie z roadshow

Bc. Veronika Kotullová      
tisková mluvčí 
Finanční úřad pro Olomoucký kraj

Nacházíte se zde: