Další pokračování Roadshow EET se uskutečnilo v Jihlavě

08.04.2016

Finanční správa pokračuje v přípravě na zahájení Elektronické evidence tržeb (E-tržby). Dne 4. 4. 2016 spustila speciální webové stránky k elektronické evidenci tržeb a dne 7. 4. 2016 uspořádala v sídle jihlavského finančního úřadu další kolo Roadshow EET za účasti paní JUDr. Aleny Schillerové, Ph.D., náměstkyně ministra financí ČR, a dalších pracovníků Ministerstva financí ČR, Generálního finančního ředitelství a Finančního úřadu pro Kraj Vysočina.

V prostředí „Malé scény“ jihlavského DKO, ve kterém finanční úřad sídlí, se shromáždila stovka posluchačů. Na programu bylo seznámení s aktuálním stavem realizace projektu E-tržby, především však otevřená diskuze k tématu, do které se zapojila řada představitelů odborné a daňové veřejnosti. Diskuze byla věcná a neagresivní, nejen že mnohé bylo na místě vyjasněno, ale položené dotazy a připomínky nezapadnou, jsou nezbytnou a cennou zpětnou vazbou pro přednášející a pro práci realizačních týmů.

Akce se zúčastnili i pracovníci policejního a celního ředitelství, kteří tak z programu setkání a z diskutovaných otázek získali informace o dopadech realizace projektu E-tržby do práce jejich útvarů.

Kromě hlavního programu se uskutečnila také tisková konference, na kterou byli pozváni pracovníci celostátních i regionálních médií. Informace o konané akci a o souvislostech Elektronické evidence tržeb s každodenním životem občanů tak mohla být rychle předána čtenářům a posluchačům.

Fotogalerie

Ing. Josef Tomek
sekretariát ředitele
Finanční úřad pro Kraj Vysočina
Tolstého 2, 586 01 Jihlava

Nacházíte se zde: