EET Fórum zamíří také do Ostravy!!!

19.01.2017

Další, v pořadí již čtvrtá velká konference o elektronické evidenci tržeb určená zejména podnikatelům z velko- a maloobchodu se uskuteční ve středu 15. února v Clarion Congress Hotelu v Ostravě.

„EET Fórum“ poskytne návštěvníkům souhrnné informace o fungování evidence tržeb a praktické rady, jak se na ni co nejlépe připravit. Odborníci MF a FS také detailně vysvětlí, koho a jakých transakcí se EET od 1. 3. 2017 týká, a poradí, jak získat autentizační údaje, přihlásit se do webové aplikace EET a jak řešit další situace, které mohou při evidenci tržeb nastat.
Program ostravského fóra obohatí panelová diskuze zástupců Finanční správy, Hospodářské komory, podnikatelské sféry a dodavatelů pokladních zařízení. Ti během diskuzního bloku zhodnotí dosavadní průběh evidence tržeb a zaměří se na nejčastější otázky spojené s EET.

Souběžně s konferencí proběhne již tradičně veletrh, na němž se představí firmy poskytující pokladní systémy a zařízení pro evidenci tržeb. Nebude chybět ukázka, jak bude evidence tržeb fungovat v běžném provozu, či info stánek EET, na němž budou návštěvníkům k dispozici pro zodpovídání individuálních dotazů odborníci z Ministerstva financí a Finanční správy.

Vstup na celou akci je zdarma po předchozí REGISTRACI.

 

Nacházíte se zde: